Hazır Çiçek Mesajları

HAZIR ÇİÇEK  NOT ÖNERİLERİ

SEVGİLİYE MESAJ:

# Seni sevmek soğuk kış günlerinde yüzünü gösteren güneş kadar güzel, seni sevmek yeni kitap kokusunu içine çekmek kadar mutluluk verici, iyi ki varsın sevdiğim.Küçük bir buket gönderiyorum sana içinde büyük bir aşk barındıran. Seni seviyorum.

#Varlığına doyamıyorum, yokluğuna alışamıyorum sevgilim. İyi ki varsın.

#Seni her gördüğümde oluşan yüz ifadem emoji yapılabilseydi, kuşkusuz mutluluğun evrensel ifadesi olurdu sevgilim.

#Güller hep yüzünde açsın, bu güller gibi hiç solmasın.

#Sana olan sevgim yıldızlar gibi parlak ve ışıltısı ölene kadar sönmez. Bir karanlıkta kaldığını hissedersen o yıldıza bak bir tanem. Çünkü yolunu ondan daha iyi aydınlatacak bir ışık henüz var olmadı.
# Hayatıma girdiğin andan itibaren neşem ve mutluluğum her zaman arttı. Sensiz bir hayatı düşünemiyorum aşkım. Birlikte geçireceğimiz nice güzel yıllara hayatım. Seni hayal edebileceğinden çok daha fazla seviyorum.

#Sana ilk görüşte aşık olmadım. Her gördüğümde yeniden daha çok aşık oldum.

#Güller hep yüzünde açsın, bu güller gibi hiç solmasın.

#İlkbaharın neşeyle ile açan birbirinden güzel çiçekleri ve kuş sesleri sana beni hatırlatsın, seni sevdiğim o ilkbahar gününü ömür boyu hatırlayacağım.

# Dünyadaki tüm güzellikleri görmeye, her yeri keşfetmeye ömrüm yetmez diye düşündüğüm sırada karşıma çıktın. Bana her şeyin bambaşka olduğunu fark ettirdin. Sana baktıkça aslında görmem gereken tek güzel şeyin senin gülümsen olduğunu anladım. Kalbimdeki en özel ve ulaşılmaz yerin sahibisin cancağızım.

# Papatya aşkımızın simgesi onlar gibi temiz saf bizim sevgimiz. Baktıkça hatırla bir tanem unutma beni.

YIL DÖNÜMÜ MESAJI:

# Düğünümüz yıllar önceydi. İlk günkü heyecan, neşe ve mutluluk hala gözlerinde. Bir ömür boyu o gözlerde huzur bulmak tek dileğim. Nice mutlu yıllara hep birlikte olmak dileğiyle.

#  Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy, güneş alsın. İster can kenarına koy, hep sende kalsın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

# Sen olmadan nefessiz kalırım. Sensiz temellerim olmaz. Sensiz kalbim atmaz. İyi ki benimlesin sevgilim. Nice mutlu güzel yıllar geçirmemiz dileğiyle.

#  Evimizden, gönlümüzden sevginin hiç eksik olmayacağı, mutluluklarımızın sürekli artacağı, üzüntülerin ve acıların ise bizden uzak duracağı bir yıl geçirmemiz umuduyla evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun yaşam sebebim.

# Aşk iki bedende yaşayan tek ruhtan oluşur. Ruhum evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

# Bir elmanın iki yarısı gibi yaşam boyu birbirimizi hep tamamlamamız dileğiyle. Mutluluklar aşkım.

# Evet dediğin gün, hayatımda ve gönlümde hiç batmayacak bir güneş doğdu. Karanlığımı aydınlattın. Bana hayatın anlamını gösterdin. Sensiz tek bir ânı bile hayal edemiyorum. Birlikte mutlu güzel yıllara canım sevgilim.

# Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek! Daha nice birlikte yıllarımızı kutlamak dileğiyle canım.

# Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana kadınım.

# Sen benim her fırtınadan sonra güvenle sığınabileceğim liman oldun. Korktuğum zaman kollarında huzuru bulabildiğim insan oldun. Karlı havalarda içimi ısıtan güneş, sıcak havalarda ruhumu serinleten rüzgar oldun. Birlikte yaşlanacağımız güzel yıllara sevdiğim.

# Çok sevilmeye değil, hep sevilmeye ihtiyacım var. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım karım.

# Tüm şiirleri sana yazıp göndersem yine sana olan aşkımı ifade etmeye yetmez. Bütün dünyayı serseler önüme yine de senin gülüşüne değişmem. İyi ki girdin hayatıma, iyi ki birlikte yıllar geçirdik. Seni çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım.

DOĞUM GÜNÜ MESAJI:

SEVGİLİ İÇİN:

# Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsakta, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte, doğum günün kutlu olsun biriciğim.

#  Seni ne kadar çok sevdiğimi merak etme çünkü sana bunu kelimelerle açıklayamam. Yalnızca şunu bil, sen hayatımdaki en değerli varlıksın ve her gün o tatlı gülüşünü görmek için her şeyi yaparım. Beraber geçireceğimiz nice güzel doğum günü kutlamalarına.

#  Tek istediğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum sevgilim.

#  Sevmeyi sevilmeyi hak eden yüreğinle hayata hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun canım.

#  Seninle birlikte yaşamak boş bir defteri en güzel şiirler ile doldurmak gibi her görüldüğü zaman mutlu gülümsemenin nedenisin. İyi ki doğdun aşkım, seni çok seviyorum.

ARKADAŞ İÇİN:

# Yaşam gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir. Nice yıllara canım.

# Seninle arkadaşlığı, seninle dostluğu, seninle sevmeyi ve sevilmeyi öğrendim. Hayattaki en büyük talihim! Yaşam devrimim! İyi ki doğdun! Nice senelere.

# Yeni yaşında da seninle kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmeden pes etmeyeceğiz dostum. Nice güzel yıllara, iyi ki doğdun.

# Beni tanıyan, her anımda yanımda olup beni tamamlayan bir arkadaş olduğun sana ne kadar teşekkür etsem az gelir. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın arkadaşım. Mutlu sağlıklı güzel yıllar seninle olsun.

# Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun.

AİLE İÇİN:

# Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

#  Doğduğun gün hayatımıza bir güneş gibi doğdun. Bizim için yaşamın, mutluluğun, neşenin kaynağı oldun. Yeni yaşında tüm bu güzellikler umarım ki seni daha fazla bulur ve yıl boyunca yüzündeki o benzersiz gülümseme hiç eksik olmaz. İyi ki doğdun, nice mutlu güzel birlikte yıllara hep birlikte.

# Yüzündeki haylaz gülümseme seni asla yalnız bırakmasın canım kardeşim. Sen her zaman gül ve bizlere şakalar yapmaya, kızdırmaya devam et. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun, nice beraber yıllara.

# Anneciğim, yanında olamasam da gittiğim her yerde seni düşünüyorum. Senin varlığın benim için bu dünyayı renkli kılıyor. İyi ki varsın ve nice mutlu güzel yaşlar geçirmeni diliyorum

# Bu dünyada doğum günü kutlayan en güçlü ve en eğlenceli insan sensin babacığım. Nüfus cüzdanın da ne yazarsa yazsın sen neşen ile her zaman aramızdaki en genç kişi olacaksın. İyi ki doğdun, nice mutlu yaşlara.

GEÇMİŞ OLSUN MESAJI:

# Kalbimiz seninle, bir an önce gözlerindeki ışıltının tekrar güneşi kıskandıracak parlaklıkta olacağına inanıyoruz. Geçmiş olsun.

# Hastalık nedir ki yürekte sevgi olunca her şey atlatılır, yürek sevgiyle doluysa, bende kâinata sığmayan sevgi dolu yüreğimi sana gönderiyorum. Geçmiş olsun.

# Bütün her şeyimle senin yanındayım. Güneş kadar parlak gülüşünle etrafına neşe saçtığın günlere bir an önce dönmeni diliyorum. Geçmiş olsun.

# En hızlı şekilde iyileşmen için her gün dua ediyorum. Hızlıca toparlanıp eskisi gibi güçlü durduğun o günlere dön ve tekrar birlikte güzel zamanlar geçirelim. Geçmiş olsun.

# Sevgili dostum, bir süredir aramızda olmayışın bizleri çok üzüyor. Umarım bir an önce eski sağlığına kavuşursun ve yüzündeki neşe ile bizlerinde hayatına renk katarsın.

# Allah seni sağlığına en kısa zamanda kavuştursun. Büyük geçmişler olsun.

# Geçmiş olsun dileklerimi en samimi ve içten dileklerimle huzuruna sunuyorum geçmiş olsun canım.

# Allah başka rahatsızlıklar vermesin. Kendine bundan sonra daha çok dikkat etmeni istiyorum. Geçmiş olsun.

# En kötü günler geçtiği zaman hiç yaşanmamış gibi olurmuş. Senin bu günlerini hafızandan silerek orayı güzel ve mutlu anılarla dolduracağız. Çabucak aramıza geri dön, sensiz hepimiz yalnız hissediyoruz.

# Bazen daha iyi hissetmek için birazcık zamana ihtiyacımız olur. Sen o tüm zamanı aldın gibi o yüzden hasta yatağından kalk ve hızlıca aramıza dön.

# Hasta yattığında daha fazla vakit kaybederek bizleri sensiz bırakma. Seni her geçen dakika daha çok özlüyoruz. Bir an evvel iyileşip eskisi gibi yanımızda olman dileğiyle çok geçmiş olsun.

#  Hasta olduğun bu kötü günlerde yanında olamadığım için çok üzgünüm. Her zaman senin yanında olduğumu hissetmeni istiyorum. Çabucak iyileş ve uzun süren o dedikodu dolu sohbetlerimize geri dönelim.

TERFİ - YENİ İŞ MESAJI:

# Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle. Yeni görevinizde başarılar dileriz.

# Şansla değil, akıttığın alın teri ve emekle kazandığın yeni görevini tebrik ederim. Harcadığın emeklerin karşılığını umarım hayat boyunca fazlasıyla alırsın. Başarılarının daim olmasını dilerim.

# Yeni işin için seni tüm kalbimle kutlarım. Başarılı olabilmek için gereken tüm özelliklerin fazlasına sahipsin. Bu yüzden de ortaya harika şeyler çıkarabileceğinin farkındayım. Şans seninle olsun.

# En içten dileklerimle söylüyorum ki yeni işin sana bu hayattaki her şeyi fazlasıyla verecek. Hayalini kurduğunu başarılara kısa sürede ulaşman dileğiyle. Tebrikler…

# Kendi yolunda yarattığın farklı yöntemler sayesinde çalıştığın her yerin gözdesi oldun. Yeni işinde de daha fazlasını gösterebileceğini biliyorum. Umarım ki her şey istediğin gibi gelişir.

# Açılışın hayırlı olmasını diler, bu ilk adımın daha nice mutlu adımlara vesile olmasını temenni ederiz.

# Gülen gözlerin her daim parıldasın. Başlamak için hep kararlı ol! Arkasından ödülleri gelecektir zaten. Yeni işin hayırlı olsun.

# Her yeni iş farklı tecrübeler, farklı heyecanlar anlamına gelir. Yeni işinde sana mutluluklar dilerim. Umarım kariyerindeki hedeflere hızlıca ulaşırsın ve her şey istediğin gibi gider.

#  İlk iş gününde yalnızca ofisinin kapısını açmış olmayacaksınız. Açtığın o kapı sonsuz fırsatların ve güzelliklerin seni bulmasını sağlayacak. Hayat boyunca işlerinde başarı seninle olsun…

# Umut ve gayretle giriştiğin bu işte her şeyin gönlünce ve hayırla gitmesini dilerim. Ümit ederim ki bol kazancın, bol şansın ve bol başarıların olur.

# Yeni işinde ulaşacağın başarılar hayatının neşesi kaynağı haline gelsin. Her şeyin gönlünce olsun. Başarılar dilerim.

YENİ YIL MESAJI:

# Gökyüzünden neşenin ve huzurun yağdığı, hayallerin gerçek olduğu ve her zaman hedeflerinin ötesine ulaşabileceğin güzel bir yıl dilerim. Yeni yılda da neşen ve pozitif enerjin hiç kaybolmasın.

# Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar.

# Sevgi bestesinin tınılarını yüreğinizde hissedeceğiniz, ümitlerinizin dostluklarla pekişeceği, gülücüklerinizin hiç bitmeyeceği, sevgi, huzur ve barış dolu bir yıl dileğiyle…

# Hayatımda sen olduktan sonra her yıl bir öncekinden daha güzel oluyor. Yeni yılda da yanımda olman ve hiç ayrılmamak dileğiyle. Güzel ve nice mutlu senelere.

# Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!

# Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle. Mutlu yıllar.

# Sevdiklerinin hep yanında olduğu, hayatın hüzünlerinin uzak, güzelliklerinin sana yakın olacağı yepyeni bir yıl dilerim. Umarım ki 365 gün boyunca hayatından neşe eksik olmaz ve gözyaşların yalnızca mutluluk için akar. Güzel yıllara.

# Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar.

# Herkesin birbirine gülümsediği, yardımlaştığı, mutlulukların paylaşarak çoğaldığı unutulmayacak bir yıl olmasını diliyorum. Hayat bu umarım yeni yılda gönlünce olur. İyi yıllara.

# Şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum.

# Bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Tüm tatsızlıkların, kırgınlıkların eski yılda kalacağı, yeni yılda barışın, mutluluğun neşenin hakim olacağı bir yaşam diliyorum. Yeni yılın kutlu olsun.

# Şunu unutma: Her şeyin yok olduğunu düşündüğünüz anda, gelecek hâlâ yerindedir. Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Mutluluk ve başarı dileklerimle.

SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJI:

# Sana bütün şarkı sözlerini yazıp göndermek isterdim. Ancak hiçbirisi ne sana olan aşkımı anlatmaya yeter ne senin güzelliğini ne de sana olan sevgimi tarif etmeye yeter. Hiçbir mesaja sığmayacak kadar sonsuz bir sevgi bu. Seninle nice mutlu sevgililer günlerine bir tanem. Hep yanında olacağım.

# Sevdiğim ikinci kadınsın sen, ilki doğarken ağlattı. Sen ise yaşamın anlamı oldun. Seninle birlikte geçireceğimiz nice mutlu sevgililer günlerine bebeğim.

# Sen hayatımda olduğun sürece benim için her gün sevgililer günü, seninle mutluyum ben, seninle huzurluyum, seninle yaşam doluyum. Senin olmadığın bir gün hayal etmek bile yüreğimi yaralar. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevgilim.

# Güzel olan her şeyin tarifisin benim için. Aşkı yeniden tanımlayan, hayatı sevdiren kişisin. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

# Sana sarıldığım gün en mutlu gündü benim için. Senin duygularında karşılık bulmak tarifsizdi. Her gün sevgililer günümüz olsun bir tanem. Hasretimle sarılıyorum sana.

KADINLAR GÜNÜ MESAJI:

#  Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canim. Kadınlar günün kutlu olsun.

# Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

# Benim dünyam seninle güzel ve hayatımın geri kalan her anında seni seveceğim. Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun sevgilim.

# Her başarısız olduğum zaman beni motive, arkamda duran eşsiz kadın. Canım annem. Dünya Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

# Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

# Emek veren, acı çeken, özlem duyan, hakkını savunan tüm kadınlar 8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

# Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

# Kadınlar, umudun, yaşamın ve özgürlüğün özüdür. Bu Dünya Kadınlar Gününde umarım ki dünya daha eşit ve adil bir yer haline gelir.

# Kadınlar gibi özel ve eşsiz bir gün olması dileğiyle. Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

# 8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

ANNELER GÜNÜ MESAJI:

# Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesine. Anneler günün kutlu olsun.

# Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı. Onları hiç soldurmadım annem. Anneler günün kutlu olsun.

# Gittiğim her yönde bana doğru yolu gösteren yıldızım oldun sen. Senin sayende asla yanlış bir yola sapmadım. Seni çok seviyorum annem.

# Bana yaşamayı öğrettin, insan olmayı öğrettin. Bir anneden fazlası oldun benim için. En değerli dostum, en değerli destekçim oldun. Sensiz eksik olurdum, sevgisiz olurdum. Seni çok seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

# Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın. Annemsin. Varlığımın tek nedeni. Anneler günün kutlu olsun.

# Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

# Kalbimde her zaman en değerli sen olacaksın, yerini alabilecek bir kadın hiçbir zaman olmayacak. İyi ki varsın annem. Anneler Günün kutlu olsun.

# Her ağladığımda gözyaşlarımı dindiren, bana umut aşılayan gül yüzlü annem. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

# Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin Anneler günün kutlu olsun annem.

# Gücüme güç, umuduma umut katan annem, Anneler günün kutlu olsun.

# Sana olan sevgimi yalnızca bir güne sığdıramam. Her gün seni daha çok seviyorum. Bazen tartışıyor olsak bile bil ki seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun meleğim…

# Annelerdir bütün çocukları sevindiren. Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim.

BABALAR GÜNÜ MESAJI:

# Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, babalar günün kutlu olsun.

# Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı canımızdan değerli biricik babamızsın seni çok seviyoruz.

# Baba bana hayatta verilebilecek en değerli şeyleri verdin. Sevgini, zamanını ve duygularını. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Babalar günün kutlu olsun.

# İlk kez yürümeye başladığımda ellerimden sen tutuyordun düşmemem için, yüzme öğrendiğim zaman yine sen tutuyordun beni. Hayatım boyunca destek oldun bana. Hiç bırakmadın elimi. Her şey için ne kadar teşekkür etsem az babacığım. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun.

# Kahramanım ve örnek aldığım tek insan sensin. Ailemiz ve benim için yaptığın her şeye çok teşekkür ederim. Babalar günün kutlu olsun.

# Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

# Evimizin yakışıklısı. Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

# Dün, bugün ve yarın daima seni sevdim, hep seveceğim. Bizim ki bitimsiz, tanrısal bir sevgi. Babacığım babalar günün kutlu olsun.

# Baba bana hayatta verilebilecek en değerli şeyleri verdin. Sevgini, zamanını ve duygularını. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Babalar günün kutlu olsun.

# Hayatta hiçbir zaman kendimi yalnız hissetmedim. Ne zaman dara düşsem, ne zaman canım sıkılsa yanımda olduğunu biliyorum. Babalar günün kutlu olsun dünyanın en iyi babası.

# Şu an seninle ayrı yerlerde olsak da sevgin ve bana öğrettiğin her şey benimle baba. Asla senden ayrı hissetmiyorum kendimi. Babalar gününün keyfini çıkar ve hep mutlu ol.

# Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI:

# Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

# Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

# Bir ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

# Hedeflerime ulaşmak için önümde birçok yol vardı. Ancak doğru olanı bana gösterebilen tek kişi siz oldunuz öğretmenim. Öğrencilerinizin kendilerine güvenmelerini sağlayan o gülüşünüz hiç eksik olmasın yüzünüzden. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

# Bize bugünkü halimize gelebilmemiz için verdiğiniz ilhamı olmasaydı şu an kesinlikle bambaşka birisi olurdum. İyi ki bizi koruyup, desteğiniz verdiğiniz. Nice mutlu öğretmenler günleri görmeniz dileğiyle

# Bize masallarda anlatılan koruyucuların hep birer melek ya da şövalye olduğunu söylemişlerdi. Ancak her birisi yanılmış. Çünkü gerçekten bizleri koruyan ve olduğumuz insan haline getiren kişi siz olduğunuz. Size olan minnettarlığımı ifade etmeye yetecek bir kelime bulamıyorum. Gününüz kutlu olsun, yüzünüzdeki neşe hiç eksik olmasın.

# Bir bataklığı bile en güzel kokularla dolu bir gül bahçesine çevirebilecek, dokunduğu her şeyi güzelleştirebilecek tek insan olan öğretmen benim için siz oldunuz. Ruhumun bataklığını bir bahçeye çevirdiniz. Yaşamın güzel yönlerini bana siz gösterdiniz. Gününüz kutlu olsun. Nice güzel yıllara.

# Hayatın tüm zorluklarına karşı sarsılmaz bir kaya gibi güçlü olmamı öğrettiğiniz için size her zaman minnettar olacağım. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

# Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

# Öğretmen, bir bahçıvandır. En güzel gülleri o yetiştirir. Hiç yorulmadan, bıkmadan, usanmadan bahçesindeki güllere su verir ve onların bakımını titizlikle yapar.

# Dünyanın her yerinde öğretmenler toplumun en özverili ve en saygıdeğer öğeleridir.(Atatürk) 24 Kasım Öğretmenler Günü tüm ulusa kutlu olsun.

# Bana öğrettiğiniz en önemli dersler müfredatta olan şeyler değildi. Hayata yönelik öğrettiklerinizdi. Bugün iyi ve başarılı bir insan olabildiysem bu sizin sayenizde oldu. Öğretmenler gününüzde mutluluğunuzun daim olmasını diliyorum…